Pogotowie ślusarskie Warszawa Ochota

Awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie samochodu bez kluczyka, naprawa zamków, montaż i wymiana zamków to najczęstsze zlecenia jakie wykonują nasi ślusarze. W dzielnicy Warszawa Ochota, jak również na terenie całej Warszawy, wykonujemy usługi na najwyższym poziomie.
Pełnimy dyżur ślusarski całą dobę we wszystkie dni w roku. Niezależnie od pory dnia czy nocy, zawsze dojedziemy do Państwa i wykonamy usługę. Wystarczy zadzwonić po nr interwencyjny: 601 16 16 16

Naprawa zamków, wymiana zamków – Warszawa Ochota

Jesteśmy fachowcami od zamków i systemów zabezpieczeń, wykonujemy usługi:

Pogotowie ślusarskie Warszawa Ochota

  • montaż zamków
  • konserwacja zamków
  • wymiana zamków
  • naprawa zamków
  • sprzedaż zamków
  • demontaż zamków
  • doradztwo w zakresie dopasowania odpowiedniego zamka i kupno

Usługi ślusarskie wykonywane są przez naszą firmę od wielu lat. W dzisiejszych czasach, jest duże zapotrzebowanie na tego typu serwis.
Dziś każdy dba o swoje bezpieczeństwo, a dobór odpowiedniego zamka do drzwi, drzwi antywłamaniowych, jest kluczowy. Każdemu zależy na odpowiednim zabezpieczeniu swojego domu, biura czy garażu. Chcemy chronić swoje mienie, a także bliskich. Warto dokonać dobrej inwestycji w systemy antywłamaniowe, alarmy, kontrole dostępu.

Pomagamy w odpowiednim dopasowaniu drzwi, zamka, wkładki

Nasza oferta jest kompleksowa. Nie musisz studiować fachowej wiedzy z zakresu zabezpieczeni antywłamaniowych.
Nasz ślusarz dobierze odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie i zakupi system zabezpieczeń, spełniający dzisiejsze standardy. Z naszą pomocą nie ma mowy o nieodpowiednim zakupie. Nasza specjalistyczna wiedza da Państwu gwarancje udanych zakupów, które nie są łatwe ze względu na szeroki wybór.

Zamontujemy drzwi, zamek, wkładkę zgodnie z wytycznymi producenta

Odpowiedni montaż drzwi czy zamka jest kluczowe. Nieumiejętne zamontowanie zamka może ułatwić pracę złodziejom, którzy dokonają włamanie bez pozostawienia śladów. Takie włamanie może spowodować zakwestionowanie wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela, ze względu na brak wyraźnych śladów ingerencji w zamek w drzwiach. Dlatego warto zlecić tą usługę naszym specjalistą, którzy wykonają montaż zgodny z zaleceniem producentów. Do tego potrzebne są specjalistyczne zestawy narzędzi i wiedza z zakresu zabezpieczeń. Fachowe zainstalowanie drzwi, zamka daje gwarancje odpowiedniego działania, chroni przed zbyt wczesnym zużyciem, poprawia relacje z ubezpieczycielem. Z tego powodu nie warto oszczędzać na zakupie systemów antywłamaniowych, a montaż powierzyć wykwalifikowanemu specjaliście.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dzielnicy Warszawa Ochota 24/H 7 dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu interwencyjnego: 601 16 16 16. Nasi pracownicy dojadą do Państwa niezwłocznie lub w dogodny dla Państwa terminie. Wy decydujecie, czy usługa wymaga natychmiastowej interwenci, czy może poczekać.

Awaryjne otwieranie zamków Warszawa Ochota

Pogotowie zamkowe, pogotowie ślusarskie jest do dyspozycji w sytuacjach awaryjnych. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której nie możecie dostać się do własnego mieszkania, a zapasowy komplet kluczy jest zatrzaśnięty w domu, wtedy zadzwońcie po naszego ślusarza. Przyjedzie do Państwa natychmiast i otworzy drzwi bez uszkadzania drzwi. Nasi ślusarze posiadają licencje policji. Podobnie działamy w przypadku zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie. Zgłoś awarię na numer interwencyjny 601 16 16 16, a wyszkolony ślusarz w bardzo krótkim czasie przyjedzie na wskazane przez Ciebie miejsce, by szybko i sprawnie otworzyć zamek w Twoim samochodzie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie dzielnicy Ochota i całej Warszawy.