SERWIS GERDA

Szukasz serwisu, który profesjonalnie naprawi Twój zamek Gerda? Chcesz szybko i sprawnie zainstalować zamek Gerda w swoich drzwiach? Jesteśmy serwisem Gerda, więc dobrze trafiłeś! Ślusarz 24h, to wszystkie usługi ślusarskie warszawa, najlepszy i najbardziej profesjonalny serwis Gerda w stolicy! Dbamy o to, by produkty tej renomowanej, polskiej firmy służyły Ci sprawnie i jak najdłużej!

Serwis Gerda – bezpieczeństwo ze Ślusarz 24h

Telefon interwencyjny: 601 16 16 16

Firma Gerda istnieje na rynku od 1987 roku. Liczne certyfikaty potwierdzają jakość produktów tej marki. Nasi technicy wiedzą, jak szczególnej troski w serwisowaniu, wymagają te najwyższej jakości zabezpieczenia. Najlepsze standardy produktów, w połączeniu z naszą profesjonalną ekipą ślusarzy, to zestaw idealny.
 Serwis GERDA

Serwis Gerda, to pomoc, gdy zepsują się:

  • drzwi antywłamaniowe Gerda
  • drzwi wewnątrz lokalowe Gerda
  • zamki do drzwi i wkładki Gerda
  • akcesoria do drzwi Gerda
  • zabezpieczenia tradycyjne i elektroniczne Gerda.

Serwis Gerda – pomoc 24 h

Dostosowując się do wysokich wymagań klientów Ślusarz 24h zatrudnia najlepszych specjalistów w dziedzinie serwisowania drzwi, zamków, wkładek i innych zabezpieczeń uznanych producentów, do których należy również Gerda. Nasz serwis znajduje się w czołówce firm, świadczących usługi ślusarskie w Warszawie. Znamy doskonale mechanizmy działania produktów firmy GerdaOtwieranie zamków warszawa, czy też montaż zamków warszawa marki Gerda, to nasze codzienne zajęcia, które wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że markowe produkty, takich producentów, jak Gerda, wymagają szczególnego podejścia i my je gwarantujemy.

Nasz serwis Gerda zyskał aprobatę tysięcy zadowolonych klientów. I Ty dołącz do ich grona!