SERWIS DIERRE

Profesjonalny serwis Dierre, to my! Od lat pracujemy na produktach tej renomowanej, włoskiej marki, znanej z wyjątkowo wysokiej jakości drzwi i zabezpieczeń do nich. Jeśli posiadasz w swoim domu lub w biurze produkty tej firmy, nasz serwis DIERRE jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, na terenie Warszawy i okolic. O tej klasy zamki do drzwi trzeba dbać wyjątkowo i dlatego, to właśnie nam możesz zaufać w tym temacie.

Serwis Dierre – wybierz Ślusarz 24h

Telefon interwencyjny: 601 16 16 16

Serwis DierreFirma Dierre jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie stała się niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie zabezpieczeń drzwi. Dlatego cieszy nas fakt, że to właśnie nasi technicy troszczą się o dobry stan produktów tej marki. Serwis Dierre to konserwacja, naprawa, wymiana, montaż zamków warszawa i otwieranie zamków tej uznanej na świecie firmy .

By sprostać wymaganiom marki DIERRE nasz serwis nieustająco inwestuje w poszerzanie wiedzy swoich techników. Stale się rozwijamy, szkolimy i zwiększamy swoje umiejętności. Pracujemy ma najnowszym sprzęcie oraz stosujemy nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Chcemy, by nasze usługi były kompleksowe, na najwyższym poziomie i by satysfakcjonowały wszystkich klientów.

Serwis Dierre – zawsze do usług!

Serwis Dierre działa przez całą dobę i świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Dierre, w zakresie takim, jak:

  • montaż zamków warszawa
  • wymiana wkładek i zamków
  • konserwacja drzwi i akcesoriów
  • otwieranie zamków
  • naprawa zamków i wkładek
  • inne usługi ślusarskie w Warszawie (szeroki zakres).

Ślusarz 24h, to nowe technologie i tradycyjne rozwiązania

Produkty firmy Dierre, to jakość sama w sobie. Liczne testy, badania, certyfikaty, a przede wszystkim miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie potwierdzają wysoki standard, jaki reprezentuje ta marka. Jednak nawet te produkty najlepszych firm kiedyś zużywają i gdy przychodzi czas na ich wymianę, naprawę lub konserwację należy wybrać najlepszych fachowców – czyli zadzwonić po nas! Ślusarz 24h  zna się jak nikt inny na produktach Dierre!