Ślusarz Warszawa – kto i kiedy może poszukiwać usług ślusarskich?

Ślusarz Warszawa

Kto i kiedy może poszukiwać usług ślusarskich? Okazuje się że każdy z nas. Jest wiele takich sytuacji, w których może się okazać że nie możemy otworzyć zamka do drzwi naszego domu, mieszkania lub samochodu. Z jakiego powodu? Zgubiony klucz, zepsuta wkładka lub inne, bliżej niezidentyfikowana przyczyna. Co można w takiej sytuacji zrobić? Oczywiście wezwać pogotowie ślusarskie. Ślusarz Warszawa to słuszny wybór, za którym przemawia wiele korzyści. Jakich?

Ślusarz Warszawa to kompleksowa oferta

W gamie dostępnych usług, oferowanych przez ślusarstwo w Warszawie znajdziemy między innymi:

 • otwieranie samochodu bez kluczyka,
 • naprawa zamków każdego typu,
 • montaż i wymiana zamków,
 • awaryjne otwieranie samochodów,
 • awaryjne otwieranie drzwi.

O każdej z wyżej wymienionych usług ślusarz Warszawa dokładnie napisze w dalszej części. Trzeba jednak zapamiętać, że bez względu na rodzaj usterki zamka lub drzwi, to właśnie on dostarczy nam niezbędną pomoc. Szybko i profesjonalnie.

Wieloletnie doświadczenie

Ślusarz Warszawa to marka, która istnieje na rynku już od wielu lat. Nieprzerwana działalność skutkuje tym, że grono zadowolonych klientów liczy już kilka tysięcy osób. Wśród nich znajdziemy zarówno mieszkańców Warszawy, osoby prowadzące tu swoje firmy, jak i przyjezdnych i turystów, którym ślusarz Warszawa pomógł np. otworzyć drzwi samochodu z zatrzaśniętymi kluczykami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, można z czystym sumieniem polecić profesjonalne usługi świadczone przez ślusarza. Priorytetem w tym zawodzie jest szybkość, skuteczność i bezpieczeństwo.

 1. Ślusarz Warszawa – szybkość. Całodobowe pogotowie ślusarskie działa na terenie całej Warszawy. Z oferowanych usług można korzystać zarówno w ciągu dnia, jak i środku nocy. Pozwala ci to nie martwić się o możliwość wejścia do domu lub samochodu, nawet wtedy kiedy zgubisz kluczyki lub zostaną one skradzione. Wystarczy tylko jeden telefon na numer pogotowia ślusarskiego, aby specjalista do Ciebie przyjechał. Czas oczekiwania na przybycie ślusarza zwykle nie przekracza godziny.
 2. Ślusarz Warszawa – skuteczność. Jednym z kryterium oceny jakości zakładu ślusarskiego jest jego skuteczność. Ślusarz Warszawa to od lat niezmienna, 100% skuteczność działania. Bez względu na charakter usterki oraz rodzaj i model zamka, pogotowie ślusarskie zawsze sobie poradzi z naprawą. Daje to Państwu pewność dostania się do swojego domu lub samochodu. Warto w tym miejscu podkreślić, że wykonując swoją pracę, ślusarz Warszawa robi to w sposób bezinwazyjny. Oznacza to że uszkodzeniu nie ulegnie skrzydło drzwi lub pozostały jego osprzęt.
 3. Ślusarz Warszawa – bezpieczeństwo. Praca pogotowia ślusarskiego jest bardzo odpowiedzialna pod względem bezpieczeństwa. Aby każdy z naszych klientów mógł czuć się bezpieczny o swój majątek, przed otwarciem drzwi do jego mieszkania, domu i samochodu, wymagamy potwierdzenia faktu, że jest się jego właścicielem. W przypadkach kiedy nie jest to możliwe, możemy prosić o pomoc policję. Dysponujemy ponadto licencją policji, która potwierdza wysoki standard świadczonych przez nas usług.

Kiedy wezwać pogotowie ślusarskie?

W jakich okolicznościach może Państwu pomóc ślusarz Warszawa? Wiele osób ma wątpliwości dotyczące tego, czy należy wzywać pogotowie ślusarskie. Obawiając się wysokich kosztów lub tego, że usługa nie będzie mogła być wykonana, na własną rękę próbują otworzyć zepsuty zamek. Niestety, w wielu przypadkach konsekwencją może być nieodwracalne zniszczenie klamki, szyldu lub samych drzwi. Koszta wymiany mogą wówczas wielokrotnie przewyższyć cenę pomocy ślusarza z Warszawy. Informujemy tym samym, co oferuje Państwu pogotowie ślusarskie Warszawa.

Ślusarz Warszawa to otwieranie samochodu bez kluczyka

Jak dostać się do swojego samochodu, kiedy nie mamy do niego kluczyka? Mógł on zostać zgubiony, zapomniany w domu lub skradziony. Wybijać szybę w samochodzie? Zdecydowanie nie. Naprawa takiego uszkodzenia jest znacznie trudniejsze i kosztowniejsze niż praca, którą wykona ślusarz Warszawa. Zamiast podejmować inwazyjne próby dostania się do samochodu, należy wezwać pogotowie ślusarskie. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi, uda się otworzyć drzwi od środka. Usługa awaryjnego otwierania drzwi wykonywana jest w samochodach z tradycyjnym zamknięciem drzwi na „cypel”, jak również wyposażonych w centralny zamek uruchamiany z przycisku na konsoli. Awaryjne otwieranie samochodów ślusarz Warszawa wykonuje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i na zlecenie zarządców flot samochodowych. Naszą usługę dedykujemy szczególnie tym osobom i firmom, które przyjechały do Warszawy i nie mają możliwości uzyskania zapasowego kluczyka. Rozbijanie szyby w samochodzie w żaden sposób nie rozwiązuje problemu. Dlaczego? Ponieważ pozostawienie otworu niezabezpieczonym sprawia, że samochód stanie się łatwym obiektem kradzieży i dewastacji. Aby się przed tym zabezpieczyć, należy otworzyć samochód awaryjnie i bezinwazyjnie. Pomoże w tym ślusarz Warszawa.

Ślusarz Warszawa to naprawa zamków

Zamki drzwiowe to elementy mechaniczne, które mogą ulegać samoczynnej awarii. Jest ona następstwem zużycia materiałów lub wynikiem głupiego żartu – np. nasypania piasku do zamku przez dziurkę od klucza, zaklejenia go gumą do żucia lub innego, celowego zneutralizowania. W takich przypadkach może pomóc tylko doświadczenie oraz dysponowanie specjalistycznymi narzędziami. Dysponuje nimi ślusarz Warszawa. W krótkim czasie od otrzymania zgłoszenia, pojawi się on na miejscu gotowy nieść pomoc. W jaki sposób zostanie wykonana naprawa zamków?

 1. Próba otwarcia zamka kluczem,
 2. Jeśli nie jest to możliwe, próba otwarcia zamka specjalistycznymi narzędziami,
 3. Jeśli nie jest to możliwe, demontaż zamku bez uszkodzenia drzwi.

Czynność jaką jest naprawa zamków w drzwiach wymaga doświadczenia, narzędzi oraz precyzji. Pamiętajmy że w drzwiach montowane są coraz solidniejsze i nowocześniejsze zamki. Wiedza o tym, w którym miejscu należy użyć narzędzia jest konieczna do wykonania zadania, bez ryzyka uszkodzenia sąsiadujących elementów. Co więcej, ślusarz Warszawa to również autoryzowany serwis wielu marek zamków. Część z tych napraw, szczególnie jeśli zamek w dalszym ciągu jest na gwarancji, może zostać wykonana bezpłatnie. Ślusarz Warszawa naprawia zamki w drzwiach wejściowych do budynków, prowadzących do mieszkań i lokali użytkowych, jak również zamki w drzwiach wewnętrznych, furtkach oraz bramach garażowych. Klientami pogotowia ślusarskiego są zarówno osoby prywatne, jak również firmy oraz instytucje.

Ślusarz Warszawa to montaż i wymiana zamków

Wydawać by się mogło, że wymiana starego zamka na nowy nie jest niczym skomplikowanym. Okazuje się że prawda jest zupełnie inna. Aby móc samodzielnie dokonać montażu lub wymiany zamka na nowy, konieczne staje się:

 • posiadanie odpowiednich narzędzi,
 • dysponowanie wiedzą, jaki zamek należy zakupić.

Nowoczesne zamki bardzo często posiadają specjalistyczny system mocowania w skrzydle drzwi. Ma to utrudniać próbę sforsowania zamka lub jego wykręcenia. Dedykowane klucze lub inne narzędzia specjalistyczne mogą tylko pozwalać na demontaż zamka. Narzędziami tymi dysponuje ślusarz Warszawa. Ich koszt jest na tyle wysoki, że korzystnie z ekonomicznego punktu widzenia będzie skorzystać z jego usług, niż zamawiać narzędzia dla siebie. Ponadto to ślusarz Warszawa posiada duży wybór zamków, które może założyć od ręki. Bez konieczności jeżdżenia po sklepach, porównywania cen i ryzyka że kupiony zamek nie będzie pasować. W przypadku zamków, bardzo często ich zwrot i wymiana jest niemożliwa. Wynika to z ryzyka, że klient mógł wcześniej dorobić sobie do niego klucz lub uszkodzić go mechanicznie od środka. Jest to niemożliwe do zweryfikowania, dlatego wielu sprzedawców nie pozwala na wymianę zamka na nowy. Sytuacja taka pociąga za sobą oczywiście konsekwencje finansowe w postaci niepotrzebnych wydatków. Koszt jednego zamka to często ponad 100 złotych. Wezwany na miejsce ślusarz Warszawa przyjedzie z dużym wyborem nowych zamków, spośród których na miejscu zostanie dopasowany ten jeden, najlepszy w wybranym przedziale cenowym.

Ślusarz Warszawa to awaryjne otwieranie drzwi

Na czym polega usługa awaryjnego otwierania drzwi? Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z usługą natychmiastową, która może być zamówiona o każdej porze dnia i nocy. Kto najczęściej zamawia awaryjne otwieranie drzwi domów i samochodów? Wbrew pozorom nie są to tylko osoby prywatne i firmy. Ślusarz Warszawa współpracuje również z wieloma instytucjami. Są to szkoły, służby medyczne i mundurowe. Na ich zlecenia wykonywane jest awaryjne otwieranie drzwi do mieszkań i domów, zamieszkiwanych przez osoby, z którymi nie ma kontaktu od dłuższego czasu. Ślusarz Warszawa to również awaryjne otwieranie drzwi do domów i mieszkań, których lokatorzy mają zostać poddani eksmisji. Wówczas otwarcie drzwi następuje w asyście policji.

Jakie dodatkowe usługi oferuje ślusarz Warszawa?

Nie tylko otwieranie drzwi samochodów, mieszkań i domów czy naprawa lub wymiana zamków. Ślusarz Warszawa to wiele innych, bardzo ciekawych, a czasami intrygujących usług. Warto się z nimi zapoznać, bo może się okazać że w przyszłości, niespodziewanie będą Państwo potrzebować jednej z nich.

 • Otwieranie sejfów – zamki sejfów są szczególnie trudne do pokonania. Jednak ślusarz Warszawa poradzi sobie z każdym z nich. Wystarczy wezwać go do na miejsce, aby uzyskać dostęp do firmowego sejfa lub znalezionego głęboko ukrytego w piwnicy domu.
 • Otwieranie kasetek – przypadkiem znaleziona kasetka fiskalna, do której nie ma kluczyka? Zamiast podejmować metody inwazyjnego otwarcia, lepiej to zadanie powierzyć ślusarzowi. Dokona on otwarcia kasetki w taki sposób, aby nie uszkodzić jej konstrukcji.

Na wszystkie wykonywane usługi ślusarz Warszawa wystawia faktury i rachunki. Jest to bardzo przydatna informacja dla wszystkich osób i firm, które takie wydatki chcą zaliczyć do kosztów prowadzonej przez siebie działalności. Stali klienci mogą również liczyć na to, aby za wykonane usługi zapłacić przelewem na podstawie faktury z odroczonym terminem płatności.