Ślusarz Warszawa Ursus

Ten kogo to jeszcze nie spotkało, nawet nie podejrzewa jak stresująca jest awaria zamka w drzwiach domu. Niemożność dostania się do środka nieruchomości powoduje, że wiele osób traci zimną krew. Niepewność, strach, przerażenie i lęk. Są to naturalne stany emocjonalne, pojawiające się przy problemach z działaniem zamka lub drzwi. Czy można je rozwiązać szybko i skutecznie? Oczywiście że tak. Lekarstwem na tego typu problemy jest Ślusarz Warszawa Ursus.

Usługi ślusarskie dostępne całą dobę

Telefon interwencyjny: 601 16 16 16

W jakich okolicznościach może być nam potrzebny ślusarz? Przede wszystkim wzywamy go do wszelkiego typu problemów z funkcjonowaniem zamków w drzwiach domów, mieszkań i samochodów. Mogą one być wynikiem zmęczenia materiału, uszkodzeń eksploatacyjnych lub celowego uszkodzenia zamka. Doświadczenie, umiejętności i specjalistyczne narzędzia, które posiada Ślusarz Warszawa Ursus, pozwalają szybko i skutecznie usunąć każdą awarię. Z uwagi na nieprzewidywalność pojawienia się takich problemów, nawet późno w nocy lub wczesnym rankiem, usługi ślusarskie można najczęściej zamawiać przez całą dobę. Aby z nich skorzystać, wystarczy zadzwonić na numer alarmowy zakładu ślusarskiego, krotko opisać swój problem i cierpliwie czekać na pojawienie się fachowca. Dotarcie na miejsce zwykle nie zajmuje mu więcej niż 60 minut i każdorazowo jest potwierdzane telefonicznie.

Kiedy Ślusarz Warszawa Ursus może nam pomóc?

Zanim rozpoczniemy wybieranie numeru telefonu do zakładu ślusarskiego, warto poznać najczęstsze sytuacje, w których ślusarz może nam pomóc.

Zacięty zamek w drzwiach wejściowych

Zatarta zapadka zamka lub jego zapieczenie sprawia, że nie ma fizycznej możliwości aby obrócić kluczyk we wkładce. Zastosowanie większej siły fizycznej może doprowadzić do tego, że klucz ulegnie złamaniu i jego połowa pozostanie w zamku. W rzeczywistości nie ma wtedy innej możliwości jego otwarcia, jak rozwiercenie lub użycie profesjonalnych wytrychów. Robienie tego na własną rękę nie jest wskazane i może prowadzić do zniszczenia zamka oraz drzwi. Zadanie to lepiej powierzyć profesjonaliście, dysponującym odpowiednim doświadczeniem i narzędziami. Warto również wspomnieć, że Ślusarz Warszawa Ursus jest ubezpieczony na wypadek uszkodzenia majątku klienta, np. zniszczenia drzwi. Wówczas naprawa szkody zostanie sfinansowana z jego polisy OC.

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie

kluczyków zatrzaśniętych wewnątrz samochodu
Usługi ślusarskie wykonywane są nie tylko do zamków w drzwiach domów i mieszkań, ale również samochodów i innych pojazdów. Najczęściej spotykany problem dotyczy kluczyków zatrzaśniętych wewnątrz samochodu. Jaka jest możliwość ich wydostania? Wielu osobom przychodzi do głowy tylko możliwość wybicia szyby. A tak naprawdę jest to ostateczność, z której nie należy przedwcześnie korzystać. Zamiast tego należy wezwać usługi ślusarskie, które z pomocą specjalistycznych narzędzi otworzy zamek lub na tyle odchyli drzwi, aby przy pomocy wysięgnika można było wydostać kluczyki z kabiny.

Sprzedaż i konserwacja zamków

Czasami trudności z otwarciem zamka nie oznaczają awarii. Mogą być spowodowane zgromadzonym wewnątrz brudem i innymi zanieczyszczeniami. Wezwany na miejsce Ślusarz Warszawa Ursus może zdemontować zamek, oczyścić jego elementy i nasmarować. Zapewni to urządzeniu wiele kolejnych lat niezawodnego działania. Jeśli wykonanie konserwacji nie jest możliwe, ślusarz może zaoferować nowy zamek wraz z natychmiastowym montażem. W sprzedaży ślusarzy znajdziemy zarówno ekonomiczne zamki do drzwi wewnętrznych, jak solidne, atestowane zamki dedykowane do drzwi zewnętrznych i wejściowych.