Ślusarz Warszawa Włochy

Twoich znajomych spotkał przykry wypadek i nie mogli otworzyć drzwi swojego mieszkania? Winnym okazał się uszkodzony zamek lub złamany klucz? Długo czekali na przybycie pomocy, która pozwoli im bezpiecznie i bez uszkodzeń otworzyć drzwi? A może zdecydowali się na rozwiązanie siłowe i wyłamali zamek, przy okazji niszcząc drzwi lub jej futryny? Jeśli i Ty kiedykolwiek znajdziesz się w takiej sytuacji, mamy dla Ciebie cenną radę. Nie wpadaj w panikę, tylko zadzwoń do nas. Nasze całodobowe pogotowie ślusarskie Warszawa Włochy oferuje szeroką gamę usług w zakresie awaryjnego otwierania drzwi domów, mieszkań i samochodów. Co jest najczęstszą przyczyną uszkodzenia zamka i potrzeby skorzystania z naszej pomocy?

Komu potrzebny jest Ślusarz Warszawa Włochy

Telefon interwencyjny: 601 16 16 16

Jest wiele sytuacji, w których wzywane jest pogotowie ślusarskie. Kiedy nie możemy otworzyć zamka w drzwiach przy pomocy posiadanego klucza, powodem będzie zwykle uszkodzenie mechaniczne. Może to być wytarta wkładka w drzwiach, pęknięte rygle lub sprężynka. Nie można jednak wykluczyć celowego uszkodzenia zamka, np. w wyniku próby włamania lub kradzieży. Co należy w takich przypadkach zrobić? Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Zamiast tego zachowując zimną krew, należy zadzwonić po naszego ślusarza. Oferujemy Państwu całodobowe pogotowie ślusarskie na terenie miasta Warszawa Włochy. Obsługujemy zlecenie od klientów indywidualnych oraz firm. Kontaktując się z nami, należy podać dokładny adres, pod którym mamy się zgłosić. Nasz pracownik potwierdzi Państwu godzinę naszego przyjazdu. Należy cierpliwie i w spokoju oczekiwać aż Ślusarz Warszawa Włochy do Państwa przyjedzie.

Jak działa Ślusarz Warszawa Włochy

Od początku istnienia, postawiliśmy sobie za cel działać zgodnie ze światowymi standardami bezpieczeństwa. To dzięki swojej odpowiedzialnej pracy Ślusarz Warszawa Włochy posiada licencję Policji, która jest potwierdzeniem jakości i zaufania. Zanim podejmiemy się otwarcia zablokowanych drzwi, podejmujemy działania mające potwierdzić Państwa prawo do użytkowania lokalu, mieszkania lub domu. W tym celu powinni Państwo się nam wylegitymować, a w przypadku braku takiej możliwości, podejmujemy próbę potwierdzenia tożsamości w inny sposób – np. pytając o to sąsiadów. Jeśli i takiej możliwości brak, możemy podjąć się próby otwarcia drzwi w asyście policji. Dlaczego Ślusarz Warszawa Włochy działa w taki sposób? Oczywiście tylko i wyłącznie dla Państwa bezpieczeństwa, aby wyeliminować sytuację, kiedy to włamywacz będzie próbował się podszyć pod właściciela nieruchomości i wejść w ten sposób do jej środka.

Jakie awarie naprawia Ślusarz Warszawa Włochy?

Ślusarz Warszawa Włochy
Naprawiamy wszystkie rodzaje usterek mechanicznych zamków w drzwiach, niezależnie od modelu oraz klasy zamontowanego zamka. Posiadamy profesjonalny sprzęt ślusarski, który pozwala nam otworzyć każdy rodzaj zamka, bez względu na jego wielkość i stopień skomplikowania. Awaryjnie otwieramy zamki uszkodzone celowo, jak i te, które odmówiły posłuszeństwa na skutek zużycia lub zmęczenia materiału. Nasi pracownicy oferują również sprzedaż fabrycznie nowych zamków, również tych atestowanych i ich natychmiastowy montaż w miejsce zdemontowanych. Atrakcyjne ceny, bogaty wybór produktów oraz gwarancja na nasze usługi, daje Państwu maksymalne poczucie bezpieczeństwa o jakość.

Czy Ślusarz Warszawa Włochy otwiera również samochody?

Oczywiście że tak. Otwieramy również awaryjnie samochody, w których kluczyki zostały zatrzaśnięte w jego wnętrzu lub bagażniku. Wbrew powszechnym opiniom, znacznie taniej i szybciej jest zamówić awaryjne otwieranie zamków, niż wybijać szybę w samochodzie, aby otworzyć go od środka.