Ślusarz Warszawa

Samochód ślusarza

Ślusarz Warszawa – Twoja całodobowa pomoc

Problem z drzwiami lub zamkiem?

Nie denerwuj się – pomoże Ci ślusarz z Warszawy

Ślusarz – kto to jest i czym się zajmuje

Zawód ślusarza jest jedną z najstarszych profesji. Istnieje ona od kilku wieków, a właściwie od wtedy, kiedy opatentowano pierwsze zamki do drzwi. Okazało się wówczas że prymitywny mechanizm ma wiele niedoskonałości i lubi się zacinać i psuć. Efektem tego była niemożność otwarcia drzwi. Aby radzić sobie w tych trudnych sytuacjach, osoby znajdujące się w tarapatach wywarzały drzwi, niszcząc je przy okazji. Szukając rozwiązania tego problemu, powstała zawód ślusarz. Warszawa jest jednym z pierwszych miast w Polsce, w którym została założona izba ślusarzy, zrzeszająca rzemieślników z dyplomami i uprawnieniami do wykonywania tego zawodu. Systematyczne podnoszenie jakości i niezawodności zamków wcale nie sprawiło, że ślusarz stracił pracę. Wręcz odwrotnie. Technologiczne zaawansowanie sprawia, że niektóre zamki psują się coraz częściej, a ich naprawa jest bardzo skomplikowana i wymagające specjalistycznej wiedzy. Taką wiedzę posiada właśnie doświadczony ślusarz Warszawa.

Dowiedz się co robi ślusarz i jak może Ci pomóc?

Kiedy zapytać przypadkową osobę o to, czym zajmuje się ślusarz Warszawa, bez wahania odpowie że naprawia i wymienia zamki w drzwiach. To wszystko prawda, ale bardzo mocno okrojona. W rzeczywistości ślusarz wykonuje znacznie więcej rzeczy, niż może się wydawać. Chcesz poznać wszystkie zajęcia, które wykonuje Twój lokalny ślusarz z Warszawy? Prezentujemy je poniżej.

 • Ślusarz – wymiana zamków

  Najbardziej podstawowa usługa świadczona przez każdego ślusarza to wymiana uszkodzonych zamków w drzwiach. Dotyczy to zarówno drzwi zewnętrznych prowadzących do domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Bez względu na rodzaj zamka i charakteru usterki, ślusarz Warszawa bez trudu sobie poradzi z jego wymianą. Sama czynność przebiega bardzo sprawnie i szybko, dzięki temu że każdy szanujący się ślusarz posiada przy sobie komplet podstawowych modeli zamków. Pozwala mu to usprawnić awarię na miejscu i bez niepotrzebnej straty czasu.

 • Ślusarz – naprawa zamków

  Nie każdy niedziałający zamek musi być wymieniony na nowy. W wielu przypadkach za niesprawnością kryje się stosunkowo prosta do usunięcia usterka. Oczyszczenie wkładki zamka z brudu, jej ponowne smarowanie lub usunięcia obcego przedmiotu, które celowo mogło być włożone do środka zamka. Doświadczony ślusarz bez trudu sobie poradzi z rozpoznaniem usterki i wybraniem najlepszej metody usprawnienia zamka. Często koszt takiej naprawy jest bardzo niski i przede wszystkim pozwala domownikom w dalszym ciągu bezpiecznie korzystać ze swojego zamka.

 • Ślusarz – otwieranie drzwi

  Zatrzaśnięte drzwi do domu lub mieszkania? To może się zdarzyć każdemu z nas. Nie widzieć jednak dlaczego, do takich przypadków dochodzi zwykle wtedy, kiedy bardzo się gdzieś spieszymy lub zmęczeni wracamy po pracy do domu i jedyne na czym nam zależy to kąpiel i sen. Niemożliwość otwarcia drzwi do własnego domu jest bardzo frustrująca i irytująca. Zdecydowana większość osób próbuje wówczas rozwiązań siłowych, takich jak wyważenie drzwi lub fizyczne usunięcie z nich zamka. W każdym przypadku może to skutkować dużymi stratami. Ślusarz mógłby otworzyć drzwi bezinwazyjnie.

 • Ślusarz – otwieranie samochodów

  Usługi ślusarskie w Warszawie to nie tylko wszelkiego rodzaju otwieranie zamków w drzwiach mieszkań i domów, ale również pomoc przy awaryjnym otwieraniu samochodów. Kluczyki zatrzaśnięte w aucie? Nie musisz się tym więcej martwić. Chyba każdemu kierowcy przynajmniej raz w życiu coś takiego się wydarzyło. Jeśli i Ciebie to spotka, pamiętaj aby zadzwonić po ślusarza Warszawa pod numerem 123-123-124 i powiedzieć mu gdzie oczekujesz na jego pomoc. Przybędzie na miejsce w najkrótszym możliwie czasie, także nocą oraz w dni wolne od pracy.

 • Ślusarz – otwieranie sejfów i szaf

  Posiadasz sejf lub szafę pancerną, do której nie możesz się dostać? Odziedziczyłeś ją lub zakupiłeś na aukcji i chcesz sprawdzić, co jest w jej środku? Zamiast stosować metody siłowe, zalecamy podejście do sprawy w sposób profesjonalny. Wezwany przez Ciebie ślusarz Warszawa dokładnie sprawdzi problem i określi najlepszy sposób jego rozwiązania. Jeśli go zaakceptujesz, jeszcze tego samego dnia będziesz mógł zajrzeć do sejfu lub szafy. Należy podkreślić że ślusarz Warszawa otwiera takie rzeczy bez inwazyjnie, dzięki czemu sejfy oraz szafy nie tracą na wartości.

 • Ślusarz – montaż zamków

  Kupiłeś mieszkanie lub zacząłeś je wynajmować? Chcesz wymienić dotychczasowe zamki w drzwiach na nowe, które zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa? Nie wiesz na jaki model zamka się zdecydować i na co zwracać uwagę? Z pomocą przyjdzie Ci ślusarz Warszawa. Wezwany na miejsce dokona oceny drzwi i istniejącego zamka. W jego miejsce zaproponuje montaż najbardziej pasującego nowego modelu zamka, który będzie spełniać wszelkie obowiązujące normy i standardy jakości. Tak, abyś mógł się dzięki niemu czuć bezpiecznie i spokojnie

  .

Potrzebna pomoc przy drzwiach lub zamku?

Ślusarz Warszawa czeka na Twój telefon

Całodobowe pogotowie ślusarskie Warszawa

Dzwoń: 601 16 16 16

Ile kosztuje ślusarz Warszawa

cennik ślusarza i usług ślusarskich w stolicy

Chętnie skorzystasz z usług, które oferuje ślusarz Warszawa? Zanim jednak do niego zadzwonisz, chciałbyś wiedzieć ile to może kosztować? Czy będzie Cię stać na profesjonalne usługi ślusarskie, czy jednak musisz sobie radzić na własną rękę? Aby odpowiedzieć na to pytanie, każdy ślusarz w Warszawie posiada swój własny cennik usług. Jest on podzielony na różnego rodzaju usługi, od tych podstawowych, jak wymiana prostego zamka w drzwiach, aż po bardzo wymagające, jak otwarcie atestowanego sejfu. Chcemy cię jednak zapewnić że w niemal każdym przypadku bardziej się opłaca sięgnąć po usługi ślusarskie. Jak za chwilę się okaże, nie zawsze będziesz musiał za nie płacić. Sprawdź jak działa ślusarz Warszawa oraz jak można opłacać jego usługi.

Cennik ślusarz Warszawa i formy płatności

Komercyjne usługi ślusarskie wymagają płatności gotówką lub kartą przed lub tuż po ich wykonaniu. Są jednak pewne przypadki, w których nie będziesz musiał płacić za usługi ślusarskie Warszawa, a ślusarz przeniesie płatność na stronę trzecią. Oto przykłady takich sytuacji.

 • Ślusarz Warszawa z ubezpieczenia

  Wiele osób posiada prywatne ubezpieczenia assistance, które obejmują bezpłatną pomoc ślusarza w otwarciu drzwi samochodu lub mieszkania. Jeśli masz problem z zamkiem lub nie możesz się dostać do swojego samochodu lub dom, dzwoń na infolinię swojego towarzystwa ubezpieczeniowego. Powiedz jaki masz problem, a oni sami zamówią dla Ciebie ślusarza z najbliższej okolicy. Za jego pracę zapłaci Twój ubezpieczyciel.

 • Ślusarz Warszawa na fakturę

  Wynajmujesz mieszkanie i zamek w drzwiach się popsuł? Koniecznie skontaktuj się z właścicielem mieszkania i powiedz mu o swoim problemie. Najczęściej będzie on posiadał kontakt do zaprzyjaźnionego ślusarza, który przyjedzie na miejsce i udzieli ci pomocy. Również nie będziesz musiał za to płacić, ponieważ rozliczenie nastąpi między ślusarzem a właścicielem mieszkania z pominięciem Twojej osoby – jest to usługa bezgotówkowa.

 • Ślusarz Warszawa – gotówka i karta

  W końcu występują również takie przypadki, w których to ty będziesz musiał zapłacić za pracę, którą dla ciebie wykona ślusarz Warszawa. Jakie formy płatności są dostępne u ślusarzy? Pierwsza i najbardziej podstawowa to oczywiście gotówka. Kolejna opcja zapłaty za usługi ślusarskie to płatność kartą. Coraz większa liczba ślusarzy posiada przy sobie terminale płatnicze, pozwalające na bezgotówkowe formy płatności za wykonane usługi.

Zadzwoń po ślusarza: 601 16 16 16

Całodobowe pogotowie ślusarskie

Czy ślusarz Warszawa jest godny zaufania?

Wrodzona ostrożność każe zachować czujność, kiedy korzystamy z usług osoby, zawodowo otwierającej drzwi domów i samochodów. Czy można jej zaufać i pokazać gdzie mieszkamy, demonstrując jednocześnie wszystkie zabezpieczenia oraz wnętrze nieruchomości? Czy ślusarz Warszawa nie wykorzysta swojej wiedzy do tego, aby w przyszłości włamać się do obiektu i go okraść? Wbrew pozorom to bardzo ważne zagadnienie i bardzo dobrze że o nim myślicie. Ślusarz Warszawa to niemal zawód zaufania publicznego. Zdają sobie z tego sami zainteresowani, dlatego każdy szanujący się ślusarz dba o to, by uzyskać akredytację policji.

Co daje ślusarzowi akredytacja policji?

Dokument taki jest swego rodzaju promesą bezpieczeństwa. Listem żelaznym oraz certyfikatem wiarygodności. Klienci takiego ślusarza, który może się pochwalić ważną akredytacją policji, może czuć się bezpiecznie. Akredytacja jest wydawana wyłącznie tym zakładom ślusarskim, które zostały dokładnie sprawdzone i zweryfikowane, a ich właściciele i pracownicy nigdy nie byli karani. Akredytacja zakładu ślusarskiego ma zapewnić jego klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że ślusarz Warszawa nie wykorzysta swoich umiejętności aby Cię okraść.

Ślusarz Warszawa przez całą dobę – zamów awaryjne otwieranie drzwi – Zadzwoń: 601 16 16 16

Usługi ślusarskie to jedne z niewielu usług dostępnych przez całą dobę, a także w dni wolne od pracy i święta. Ślusarz Warszawa pełni regularne dyżury nocne, czekając na telefon od osób, którym zamki i drzwi sprawiają problemy. Aby pomóc ci w szybkim dostaniu się do mieszkania lub samochodu, zadzwoń po ślusarza i podaj mu swój adres. Pojawi się on na miejscu w krótkim czasie, otwierając lub naprawiając uszkodzony zamek. Nie trać czasu i nie psuj sobie nerwów bezczynnym czekaniem. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia, które posiadają nasi wykwalifikowani ślusarze. Zamów ich już teraz pod numerem 601 16 16 16