Wymiana zamków Warszawa Białołęka

Awaryjne otwierania samochodów , wymiana zamków, otwierania zatrzaśniętych drzwi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamków renomowanych firm, – te usługi wymagają najczęściej natychmiastowej reakcji. Nasze Pogotowie Zamkowe, na terenie Warszawy Białołęka wykona taką usługę błyskawicznie. Nasi wykfalifikowani specjaliści posiadają odpowiedni specjalistyczny sprzęt, którym potrafią otworzyć większość zamków bez uszkodzenie drzwi. W sytuacji kryzysowej proszę dzwonić na telefon interwencyjny 601 16 16 16.

Montaż zamków Warszawa Białołęka

Wymiana zamków Warszawa Białołęka

Nasi fachowcy to ślusarze, którzy są specjalistami w dziedzinie odpowiedniego doboru i montażu zamków oraz wkładek. Dobrze dopasowany zamek posiadający odpowiednie atesty, daje poczucie bezpieczeństwa w miejscach gdzie mieszkamy lub pracujemy. Przestarzałe zamki nie są przeszkodą dla złodzieja, a otwarcie ich zajmuję zaledwie kilak sekund. Odradzamy branie na siebie odpowiedzialności w odpowiednim doborze. Rynek oferuje duży wybór zamków do drzwi, a ich odpowiednie dopasowanie wymaga wiedzy. Z tego powodu namawiamy do skorzystania z usług naszego ślusarza, którego wiedza w tym temacie jest obszerna. Na Warszawskiej Białołęce jak i w całej Warszawie działa nasza grupa interwencyjna pogotowia zamkowego, która 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oferuje usługi ślusarskie.

Najczęstsze zlecenia pogotowia zamkowego:

  • awaryjne otwieranie samochodu bez kluczyka
  • awaryjne otwieranie samochodów
  • naprawa zamków
  • serwis zamków
  • montaż i wymiana zamków
  • awaryjne otwieranie drzwi
  • awaryjne otwieranie sejfów (licencja policji)
  • serwis po włamaniu
  • inne usługi ślusarskie warszawa (szeroki zakres)

Nasza szeroka oferta i niskie ceny sprawiają, że każdy chętnie korzysta z naszych usług. Mieszkańcy Warszawy Białołęka, Warszawy i okolic mają świadomość, jak ważne jest szybkie naprawienie drzwi czy wymiana zamka w drzwiach, w celu zachowania bezpieczeństwa w domu czy w firmie. Antywłamaniowa technologia jest również baran pod uwagę przez firmy ubezpieczeniowe, dlatego warto zainwestować w nowoczesne zamki do drzwi, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Nasi ślusarze wiedzą jak to robić!

Pracujemy 24/h 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe służy Państwu pomocą niezwłocznie po wykonaniu telefonu na numer interwencyjny: 601 16 16 16. Masz zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, a jest noc? Zadzwoń do nas! Nie możesz otworzyć drzwi do biura lub domu? Przyjedziemy natychmiast, otworzymy je. Chcesz dostać się do garażu, piwnicy, strychu, a zamek się zaciął? Dzwoń po naszą ekipę interwencyjną. Zjawimy się natychmiast i pomożemy Ci w każdej kryzysowej sytuacji.

Pogotowie Zamkowe Warszawa Białołęka, gotowe na każde Twoje wezwanie!